Nový Renault KANGOO Van

otvorený veľkým veciam

Inovatívna dodávka


Pracujete v meste? KANGOO VAN je riešením pre vás vďaka inovatívnemu riešeniu „Open Sesame by Renault“. KANGOO Van je k dispozícii s pevnou alebo otočnou priečkou, je tak pripravený splniť vaše každodenné potreby. S objemom nákladového priestoru 3,3m3 až 3,8m3 nebudete mať žiadny problém nájsť v nákladovom priestore miesto pre vaše vybavenie alebo tovar.

86a236ae87.webp

Open Sesame by Renault


Máte prácu v meste? Prístup do nákladového priestoru môže byť náročný! KANGOO Van je vybavený najväčším bočným prístupom na trhu (1,45 m), ktorý vám uľahčí prístup k vášmu nákladu. Nemôže to byť jednoduchšie!

279de52831.webp

12 asistenčných systémov vodiča


Či rozvážate tovar po meste alebo sa vydáte na dlhšiu cestu, KANGOO Van zaistí vašu bezpečnosť vďaka systému aktívneho núdzového brzdenia a systému pre udržanie v jazdnom pruhu. Majte prehľad o všetkom, čo sa deje za vami vďaka systému permanentného výhľadu dozadu. Jazdite úplne v pohode na palube KANGOO Van vďaka jeho asistenčným systémom vodiča.

163e7438dc.webp

Multimediálny systém Easy Link


Pre moderné a personalizované zážitky z jazdy môžete jednoducho pripojiť svoj smartphone a získať prístup ku všetkým aplikáciám a online službám 8“ obrazovky vášho multimediálneho systému Easy Link, ktorý je kompatibilný s Android Auto™ a Apple CarPlay™.

e5170b529b.webp

PRESTAVBY

Naše prispôsobené riešenia pre firmy

Využite naše špecifické úpravy prispôsobené požiadavkám a potrebám vašej podnikateľskej činnosti.

Prispôsobte si svoj Kangoo Van

Predáváme vozidlá značiek