RENAULT SCENIC E-TECH 100% ELEKTRICKÝ

100 % elektrické rodinné
vozidlo

Vytvorili sme vozidlo pre život, ktoré je navrhnuté tak, aby zabezpečilo pohodlie a komfort celej vašej rodiny. Vďaka systému openR link so zabudovanými službami Google¹ a s viac ako 50 aplikáciami² nájdete vždy správny smer. Z hľadiska jazdy ponúka 100 % elektrický pohon dojazd až 625 km³ . Vozidlo Scenic E-Tech 100 % elektrický je vyrobené udržateľným spôsobom, vyrobené z recyklovaných materiálov⁴ a je z 90 % recyklovateľné⁵. Nabitý výkonom, rýchlou odozvou a inovatívnymi technológiami.

5723e7defd.webp

220 k

Pohon E-Tech 100% elektrick

30 min

na obnovenie 2 hodín jazdy po diaľnici

774 cm2

dve obrazovky openR

viac ako 30 

asistenčných systémov

až 625 km

dojazd

90 %

recyklovateľných

viac ako 50 aplikácií

systém openR link s intergrovanými službami Google

545 l

objem batožinového priestoru

recyklovaný
a recyklovateľný

vozidlo z 90 % recyklovateľné

Žiadna koža v kokpite a sedadlá vyrobené zo 100 % recyklovaných materiálov⁶. V interiéry je 26 % materiálov recyklovaných⁷. Samotná batéria má ekologický dizajn⁸, ktorý uľahčuje jej opravu a recykláciu.

dojazd až 625 km³ bez obmedzení

Scenic E-Tech 100 % elektrický má vo výbave tepelné čerpadlo na optimalizáciu teploty v priestore pre cestujúcich a zachovanie dojazdu. Spĺňa všetky vaše potreby v oblasti mobility.

optimalizovaný výpočet trasy pomocou integrovaných služieb Google

Jazdite v pohode: systém výpočtu trasy zahŕňa umiestnenie nabíjacích staníc a navrhuje optimalizovanú trasu podľa úrovne nabitia batérie. Vďaka všestrannému dobíjaniu a konektivite 100 % elektrického vozidla Scenic E-Tech môžete cestovať úplne bez obáv.

100 % elektromotor E-Tech

Nová elektrická platforma má integrovanú batériu a veľmi nízke ťažisko. V kombinácii s elektromotorom s výkonom 220 koní⁹ je tak zaručená plynulá, efektívna a tichá jazda 100 % elektrického vozidla Scenic E-Tech.

Predáváme vozidlá značiek